Rektor
malin_e.jpg
Malin Eidin

rektor@friskolanvg.se

Tel: 0104440490

Personal

albert_l.jpg
Albert Larsson

Engelsklärare

albert@friskolanvg.se

henrik_r.jpg
Henrik Robertsson

Matematik-lärare

henrik@friskolanvg.se

jonnah_e2a.jpg
Jonnah Englund

Matematiklärare

jonnah@friskolanvg.se

rikard_e.jpg
Rickard Eriksson

Musik och SO-lärare

rickard@friskolanvg.se

simon_o.jpg
Simon Östberg

IT-administratör och resurs

simon@friskolanvg.se

anders_m.jpg
Anders Malm

Bild- och slöjdlärare

anders@friskolanvg.se

Ingrid_edited.jpg
Ingrid Jonsson
jonnie_h2.jpg
Jonnie Hedqvist
sandra_l.jpg
Sandra Ljung

Svensk-lärare

sandra@friskolanvg.se

ulla_g.jpg

Ulla Gredemyr

Pedagogisk resurs och Svensk-lärare
ulla@friskolanvg.se

fredrik_a.jpg
Fredrik Alpi

Fransk- & tysklärare

fredrik@friskolanvg.se

joel_b.jpg
Joel Bergström

Idrott- och Spansklärare

joel@friskolanvg.se

magnus_h.jpg
Magnus Hansson

Matematik - och NO-lärare

magnus@friskolanvg.se

Sara_edited_edited.jpg
Sara Lindström

Matematik, NO-lärare och pedagogisk resurs 

sara@friskolanvg.se

ulrika_w.jpg
Ulrika Wängman

Slöjd-lärare

ulrika@friskolanvg.se

viktor_e.jpg
Viktor Elderby

SO- och idrottslärare

viktor@friskolanvg.se

Elevhälsan

Birgitta Landgren
Maria Widmark
Malin Eidin

Specialpedagog
malin@friskolanvg.se

Eva Ahlbom Jonasson

Skolpsykolog
Kontaktas via rektor